Alban Skenderaj ft. 2Ton - Drejt ne zemer (Official Video)

Partager
Intégrer
 • Ajoutée 4 mai 2019
 • Get the song here: acromaxmedia.lnk.to/DrejtNeZemer
  Writen by Alban Skenderaj & 2Ton
  Producer: Lorenc Aliaj
  Video: Talelli Production
  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/2wk685hY7J3pnz6JOYtj9y
  Deezer: www.deezer.com/en/album/95786042
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/drejt-ne-zemer-feat-2ton-single/1462531636?ls=1&app=itunes
  DREJT NE ZEMER
  Ti me qellove drejt ne zemer
  Aty ku vetem ti di
  Per mua ka vetem nje emer
  Je ti, je ti, vetem ti
  Ti me qellove drejt ne zemer, ne zemer, ne zemer a e di?
  Per mua nuk ka tjeter emer
  Je ti, je ti, vetem ti
  Ti po m’qellon, po m’qellon
  Drejt n’zemren tem
  Ti po m’bon mi harru krejt tjerat
  Se vec ti je, vec ti je
  Qe rri n’menjen tem
  Njoni tjetrit na ia rrisim vlerat
  Ti po mi con ndjenjat te nalt sa here t’shoh, ty zemra t’do
  Shume t’madhe e kom dashnine per ty
  Dukesh ma mire se krejt ato qe njoh
  ato qe njoh
  Tash n’zemren teme ti ke hy
  Momentin e pare qe t’pash une kam dasht, sa shume une kam dasht me t’pas ty dashni
  Momentin e pare qe t’pash une kam dasht, sa shume une kam dasht me t’pas ty dashni
  Ti me qellove drejt ne zemer
  Aty ku vetem ti di
  Per mua ka vetem nje emer
  Je ti, je ti, vetem ti
  Ti me qellove drejt ne zemer, ne zemer, ne zemer a e di?
  Per mua nuk ka tjeter emer
  Je ti, je ti, vetem ti
  Ti si “Kali i Trojes” hyre drejt ne zemer
  E pushtove ne pabesi
  Ne piken e dobet si shigjete ne thember injektove ti nje pike dashuri

  Eja, eja, eja, eja, eja sonte
  Te na xhelozojne edhe Perendite
  Eja, eja, eja, eja sonte
  Perjetesia vlen me pak se nje dite me ty
 • DivertissementDivertissement

Commentaires • 1 688

 • Gela Gela
  Gela Gela Il y a jour +1

  Kenge me plot ndjenje dhe dashuri❤❤

 • Drini ROBO
  Drini ROBO Il y a 2 jours

  Je me i miri @AlbanSkenderaj

 • Ike Salla
  Ike Salla Il y a 4 jours

  Me e bukura

 • Ike Salla
  Ike Salla Il y a 4 jours

  Super kenge

 • βαλεντινα Μάρκου

  Fantastike kenge bravo 🤗❤️💖🤗❤️💖💖❤️💖❤️

 • Ndreu Drini
  Ndreu Drini Il y a 11 jours +1

  Kenga me e bukur

 • Migena Panariti
  Migena Panariti Il y a 12 jours

  Thot Flori ku gabim thuji sfolet dhe se ajo luftova po drejt si di vet ajo kjo esht kaq t'a çova ty nga e keqa këtë mesazh të me falesh

 • Natalia Qerimaj
  Natalia Qerimaj Il y a 12 jours +1

  👍👍🌟🌟💖💖

 • Shqiponja Përri
  Shqiponja Përri Il y a 12 jours

  Gjithemone super

 • lea lea
  lea lea Il y a 12 jours +1

  Xhirimet jan bere ne korcen time te bukur??dhe pg nqs sgabohem!

 • Reana Saliu
  Reana Saliu Il y a 16 jours

  Kenge e mrekullueshme alban. Kengetari I'm I preferuar je ti. Te lumte. Ke nje talent te madh. 💖💖💖💖💖❤️

 • Rei Brakaj
  Rei Brakaj Il y a 18 jours

  For8r

 • Elsa
  Elsa Il y a 20 jours

  Kenga e vetme qe mund ta qetesoje bebushen tone ne cdo moment . ♡♡❤ Adhurojme Albanin.

 • Shefiko Hoxha
  Shefiko Hoxha Il y a 27 jours

  🤗🤗🤗💥💥💥💥

 • klara meta
  klara meta Il y a 27 jours +1

  2 ton =2000 kg😂😂

 • Manushaqe Meci
  Manushaqe Meci Il y a 28 jours +1

  Tutti i tuoi canzoni ti rilassano 💞

 • Anila Mucaj
  Anila Mucaj Il y a mois +1

  Je ti je ti vetem ti........superrrrrrrrr

 • Arjana Godolja
  Arjana Godolja Il y a mois

  Me cmend kjo kenga😥😥

 • Arianit
  Arianit Il y a mois

  Zëri i Albanit edhe Florit me jep jetë 👍👍

 • WARRIOR GAMING
  WARRIOR GAMING Il y a mois

  eja eja eja eja eja sonte te na xhelozojn dhe perendite😍

 • marina Qosja
  marina Qosja Il y a mois

  Hahahahaah😂

 • elia kondi
  elia kondi Il y a mois +1

  😍bravo kenggg shumee e bukur😘

 • Paola Goxhaj
  Paola Goxhaj Il y a mois +1

  💘#K😍

 • Sonada Buhaj
  Sonada Buhaj Il y a mois +1

  Superrrrrr👏😍🤗

 • Lejda
  Lejda Il y a mois

  Fiksim e kam 2 Ton!💙
  Albani me jep jete me kenget e tij!👌🌟

 • beautiful girl
  beautiful girl Il y a 2 mois

  Me te bukurit e shqiprise😘😘😘😘😘🎶🎶🎶🎶💖💖💖💓💓💓

 • Gabri Kushi
  Gabri Kushi Il y a 2 mois

  Je super Alban vazhdo duke nxjerr keng te bukura

 • della one
  della one Il y a 2 mois

  Beatyfull
  One love

 • Kri Viskuli
  Kri Viskuli Il y a 2 mois

  👏👏💃💃🙋🙋

 • Joel Fero
  Joel Fero Il y a 2 mois

  Like kush mendon se albani eshte me I miri

 • Hidajet Hoxha
  Hidajet Hoxha Il y a 2 mois

  Super 👌💗

 • Ezmeralda Ali
  Ezmeralda Ali Il y a 2 mois

  ❤❤ e bukura Korçë 😍😍

 • Tayna FANS
  Tayna FANS Il y a 2 mois

  Ju lutem subscribe !

 • Tayna FANS
  Tayna FANS Il y a 2 mois

  shuuum e bkr!♥️♥️

 • Rei Xyke
  Rei Xyke Il y a 2 mois

 • Erion Hinaj
  Erion Hinaj Il y a 3 mois

  😻😻🤣🤣😂😂😂😂😆😉😊😍😘🤗😅😄😀😁😁😂😂🤣😃😃😃😄😄😅😆😉😉😉😊😋😍😍😍😍😘🤩🥰

  • Erion Hinaj
   Erion Hinaj Il y a 3 mois

   🦄🇫🇴🏳️‍🌈🇦🇲🏳️‍🌈🇦🇲🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇽🇦🇿🇦🇿🇧🇭🇦🇶🥰🤩😘😍😋😊😉

 • ilda muca
  ilda muca Il y a 3 mois

  ♥️♥️♥️♥️♥️

 • Fejzulla Lorena
  Fejzulla Lorena Il y a 3 mois

  Edhe mua me Kan qelluar drej ne zemer ai esht marj

 • policani albania
  policani albania Il y a 3 mois

  Bravo Alban ft 2 Ton

 • nik nikuu
  nik nikuu Il y a 3 mois

  Ma i forti.

 • MD SayfuL
  MD SayfuL Il y a 3 mois

  Very nice song

 • JGtee v
  JGtee v Il y a 3 mois

  ke kenge super jo vetem kete por edhe te tjerat

 • Puna Kampi
  Puna Kampi Il y a 3 mois

  Teror 2019

 • Geri Danellari
  Geri Danellari Il y a 3 mois

  pse i le kenget

 • Petrit Kapaj
  Petrit Kapaj Il y a 3 mois

  Bravo, jeni si dy vellezer, shqiponja fluturon me te dy krahet, Shqiperi- Kosove.

 • Albana Sholla
  Albana Sholla Il y a 3 mois

  Nice Song :)

 • Eduarta Gega
  Eduarta Gega Il y a 3 mois

  Ti me qellove drejt ne 💖👌

 • Cafe Krosi
  Cafe Krosi Il y a 3 mois

  Bravo bre e kenaçe dashurini te na e knu na plqen te per klipet e tu pse pa fjale te renta pa femna thjeshet ni klipi te duma ke shetu ma teper ti je per femi per pleç per qi tha kohate bravo

 • Idrizi Amra
  Idrizi Amra Il y a 3 mois

  Shom e mejr o kbo musik✌💋

 • aspetosi
  aspetosi Il y a 3 mois

  Gjithe keto Dislike, i kane vendos kosovaret, --Jane popull shume hileqar dhe ziliqar

 • aspetosi
  aspetosi Il y a 3 mois

  Albani i embel , melodik dhe simpatik ,.....Je i jashtezakoneshem Alban --Na nderon Vloren

 • Buly: Sefa
  Buly: Sefa Il y a 3 mois

  Bellissima canzone 👍

 • beto snuik
  beto snuik Il y a 3 mois

  Bukur

 • Gzim Maloku
  Gzim Maloku Il y a 3 mois

  👍

 • Gela Gela
  Gela Gela Il y a 3 mois +1

  Kenga me e bukur ne bote❤❤❤

 • dudie balliu
  dudie balliu Il y a 3 mois

  mezi po pres ta degjoj live neser 😍😍😍

 • leti lazareta
  leti lazareta Il y a 3 mois

  👏👏👏👏👏🥇

 • Esmeralda Bacja
  Esmeralda Bacja Il y a 4 mois

  Super kenge nje tekst i bukur bravo te dy te shkelqyer

 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi Il y a 4 mois

  2toni asht legjent 👌

 • albanian rrap
  albanian rrap Il y a 4 mois +1

  Super hiti si mendoni like dhe koment neqoftese eshte i bukur