Portokalli - Episodi 7, Sezoni 32, 17 Nëntor 2019

Partager
Intégrer
 • Ajoutée 17 nov. 2019
 • Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 32 Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur “portokall”, por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.​​​Prezantuar nga Salsano Rrapi, Xhemi Shehu
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on FRclip Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Portokalli#TopChannel
 • HumourHumour

Commentaires • 145

 • bisha eger
  bisha eger Il y a 3 jours

  futja ngjyr fishkellime

 • Nil Enil
  Nil Enil Il y a 13 jours +2

  🤣🤣

 • rei zefi
  rei zefi Il y a 16 jours +2

  2 policet jane me te miret e portokallise

 • rei zefi
  rei zefi Il y a 16 jours +1

  Duhet se s'bën bab e bir

 • Silvana Gorezi
  Silvana Gorezi Il y a 19 jours +2

  Portokallia nr 1nje bravo per të gjithë aktorët 👏👏👏👏

 • Si No
  Si No Il y a 20 jours

  BAB E BIR KU JAN?

 • Eleni Aj
  Eleni Aj Il y a 22 jours +1

  Si mund ti mbaj kto takat kaq te larta ky qe luan “Veziren”prz shum koti duket,mendimi I’m ky 😕

 • Polian Hasanlliu
  Polian Hasanlliu Il y a 23 jours

  Ksemi mmuuuaaahhhh 👄👄👄❤

 • Ardit xh
  Ardit xh Il y a 23 jours

  i love it

 • ADRIAN Cecollari
  ADRIAN Cecollari Il y a 24 jours

  Jeni te medhenj..

 • Fatjona Metani
  Fatjona Metani Il y a 24 jours +1

  Ate😁dit😇kur😀florian👕bina

 • Sahit Hajrullahu
  Sahit Hajrullahu Il y a 24 jours

  Hahahhaah uba kjo sken e qifteve si pornostar tu piskit ah ih

 • kliton musha
  kliton musha Il y a 25 jours

  27 minuta kam par deri tani edhe ka numeruar 7 reklama . jeni ne terezi .......

 • tayna-noyzi-fans 11
  tayna-noyzi-fans 11 Il y a 25 jours

  Rezi je njesh me rop

 • Diana Katundi
  Diana Katundi Il y a 25 jours

  Jini te mrekullueshem.🌷👏🌻👍

 • Caca Ramadani
  Caca Ramadani Il y a 26 jours

  #KINGA👑 jeni te gjith...actor te papar.Bravo👏👏

 • Teuta Lamce
  Teuta Lamce Il y a 26 jours

  Shum pak kendove te kishe kenduar kaoma

 • Patricia xxx
  Patricia xxx Il y a 26 jours

  O Arjola na bone per adelat zemra po mos bertit, amon se je edhe yll me u pa.

 • viola delia
  viola delia Il y a 26 jours

  Si Ledina Cela ne 1994 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Al Lu
  Al Lu Il y a 26 jours

  Emri zyshes Gea Braha 😉

 • Kim Soleil
  Kim Soleil Il y a 26 jours

  Ky rezarti shume bajat me perseritjen e bëm e bëm

 • Kristina Krist
  Kristina Krist Il y a 26 jours +1

  Ahhahah Sa i mir ky ketri

 • AUXILIARIES AUX
  AUXILIARIES AUX Il y a 27 jours

  Bjondja pjeshka mbi 🍌😍.

 • Fabiola Gjini
  Fabiola Gjini Il y a 27 jours +1

  Vetem bukra me blonzhin dhe dy policat jan super kto tjeret kot fare

 • I. Bedinaj Vezhdanisht
  I. Bedinaj Vezhdanisht Il y a 27 jours +2

  Ore palaço te TOPIT ( ju te Portokkallis ) paskeni qene komplet rraca pederash , po çesht mo ky fjalor juaj more te degjeneruar. Turpi I kinematogrfis.

 • One pieec Luffy
  One pieec Luffy Il y a 27 jours +4

  Ramadani me rimin jan qe ma t mirt

 • fatmir sulollari
  fatmir sulollari Il y a 27 jours +1

  Si kur te benit humor te paster do ishte me mire se po na skuqet ftyra kur e shkikojme me familjen .portokalline .?

 • Sali Kurtishi
  Sali Kurtishi Il y a 27 jours +5

  Pershendetje nga Germany .Gjyth stafi i ❤ PORTOKALLIS ❤ jeni shum te FORTIT (PERFEKT) RESPECKT ❤❤❤

 • Illyricum Sacrum
  Illyricum Sacrum Il y a 27 jours +4

  Qr car lloj paradoksi! Ate qe se ben Luli i vertet, e ben Luli i Portokallis! Zerin e OPOZITES!

 • eri gjyli
  eri gjyli Il y a 27 jours +2

  Nuk i ndani dot me pjes keto apo esht pak problem per aktoret se kush ka me shum views??vetem jovan bregu shikohet dy or,.por rendisni ne pjes rolet.ai qe luan me bukur ka dhe views me shum.ti japim Çesarit cka i takon.!!

 • Kesiana Zh
  Kesiana Zh Il y a 27 jours +15

  Kam qeshur me lot me imitimin e Ardit Gjebreas 😂 Aktori I qan kto rolet e Canit,Manushit dhe Arditit

 • Seni Alboz
  Seni Alboz Il y a 27 jours +2

  😂😂😂 kesaj jave qenka lot

 • Sara Fejzolli
  Sara Fejzolli Il y a 27 jours +3

  Riktheni atentatet

 • Nasku Ohana
  Nasku Ohana Il y a 27 jours +2

  👏👏👏 Bravo jeni artist me plot kuptimin e fjales

 • Mike The Right One
  Mike The Right One Il y a 27 jours +9

  Rezart veleshnja ben rolet me te veshtira dhe te bukura. Na sillni bes kallakun. Per kis t laqit, plaku. Ne plazh nudo, haaaaaaaaaaaa

 • Mike The Right One
  Mike The Right One Il y a 27 jours

  Sot do mesojme peremrat vetore, une jam, edhe del para publikut edhe ngaterron zgjedhimin e foljes "jam" koha e tashme me peremrat. Kujton se eshte peremer vetor " une jam" dhe nuk di qe "une" eshte peremri vetor kurse "jam" forma e foljes "Te jesh" koha e tashme. Ky eshte universiteti dhe intelektualet e sodit

 • Mike The Right One
  Mike The Right One Il y a 27 jours

  Na ktheni Bese Kallakun, se jeni drejt falimentimit

 • Ida Ida
  Ida Ida Il y a 27 jours +4

  Vetem per policat e shikoj portokallin ..vetem ata me bejn me qesh jeni ma te.miret...

  • Qesher 613
   Qesher 613 Il y a 7 jours

   Jam ishikawa police, ne shtetin Kalifornia ShBA.... qesh!

 • Mike The Right One
  Mike The Right One Il y a 27 jours +10

  Sa bukur, "I am ose I' m" e shkruan " I' am ", e shkruan me apostrof edhe me a; kurse cizmeve butz u thote botz, (boots); provokoj= provoke(provouk), ajo thote provocation(provokeishën)= provokim; "vjell" e pyet ai= steal(sti:l) ajo i thote stole(stoul)volla,volli,etj. Hallall e pac universitetin, taman mesuesja e duhur per brezin e ardhshem😂😂😂😂

  • Eri Hoxha
   Eri Hoxha Il y a 23 jours

   @Al Lu gabohesh i dashur,vajza qe mesonte anglishten nuk ben humor,deformimin e fjaleve per humor e bejne artistet !! Duket qe ju keni deshire te kapeni edhe aty ku nuk eshte nevoja !! Vajza ka te drejte,po thote vetem realitetin !! Ndaji pak gjerat !!

  • tayna-noyzi-fans 11
   tayna-noyzi-fans 11 Il y a 25 jours

   Na u bere mesues anglishteje

  • Al Lu
   Al Lu Il y a 26 jours

   Cdo gje aty eshte per humor , eshte bo kastile cdo gje ti rri i diskuton si duhe te ishte . Me verte e keni se nuk du ta besoj qe ka rob kaq t trash Eshte Portokalli o xhan 😂😂😂🤦🏻‍♂️

 • Olsi Kopaci
  Olsi Kopaci Il y a 27 jours +5

  2 policet me te miret ne portokalli

 • Cikago Bus
  Cikago Bus Il y a 27 jours +1

  Kapo kapllani mere ne shtepi se te duhet Mos te maresh shoqerin

 • Daffy Daffy
  Daffy Daffy Il y a 27 jours

  Po ashtu eshte ,shendetesia eshte bere kishim nje te familjes ne spital , ne Tirane atje doktorat nuk te flisnin po nuk i jepje lek sa e moren vesh qe ishin nga eurapa femijet e tij ,me vjen shum keq per shqiperine po nuk ka per te ndryshuar kurre ka shum korupsion

 • Tabula Rasa
  Tabula Rasa Il y a 27 jours +5

  Perfundimisht ne shqiperi ka ngel vetem klasa politike dhe rruspilleku - qofte shqirteror (mashtrim, manipulim, hajdutllik, genjeshtra) dhe fizik. Lum ju qe jeni jasht

 • dj mimo
  dj mimo Il y a 27 jours +5

  o luzja tbon me qesh me shum se gjith portokallija

 • Shpresa Loshi
  Shpresa Loshi Il y a 27 jours

  Fukarallèku nuk ka parti. Super e vèrtetè.

 • Rexha Gashi
  Rexha Gashi Il y a 27 jours +2

  Vllazerit mziu nga Ulqini hehehe

 • Aldo Hoxa
  Aldo Hoxa Il y a 27 jours +3

  Humor pa pike humori vetem politik

 • Rexha Gashi
  Rexha Gashi Il y a 27 jours +3

  Ani çifti lumtur nuk i shkon ksaj Tropojanes fare ky rol.
  Kjo Tropojanja po te lunte ndonje rol tjeter si pershembull Shotes,apo ndonje qe i ngjan kti roli,kja malsore nuk i shkon ky rol fare hiq.
  Dhe roli kapo,Melami Berati,Hekuri ishte shume i fort.

 • mirela aliaj
  mirela aliaj Il y a 27 jours +2

  sardele e shartuar me kale deti ahahahahahahahhahaha siete fortiiiiiiiii

 • Renato Kaloshi
  Renato Kaloshi Il y a 27 jours +5

  Me e mir eshte hell kichen 😂🤣

  • ALBANIAN TV
   ALBANIAN TV Il y a 27 jours

   Renato Kaloshi jooooooooooooooooo

 • AL Entertainment
  AL Entertainment Il y a 27 jours

  Nqs jeni ktu me shiku 2 policet ja ku i keni 1:47:34 kushton 1 subscribe tek kanali im 😂🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇽🇰

 • Indri Hadroj
  Indri Hadroj Il y a 27 jours +1

  Kryetari dhe nevruzi ma te miret sipas meje

 • Eri Puka
  Eri Puka Il y a 27 jours +2

  1:17:32 🤦‍♂️🤦‍♂️

 • Albion Bostani
  Albion Bostani Il y a 27 jours +7

  Si e ka emrin kjo zysha e anglishtes se kemi gjithe diten spo e gjejme dot...

 • Qamil Selmani
  Qamil Selmani Il y a 27 jours +9

  nuk i ka hije fare roli i delinda dishes kesaj tropojanes 🙄

 • Kejsi Dermyshi
  Kejsi Dermyshi Il y a 27 jours +1

  cool

 • Toni Prifti
  Toni Prifti Il y a 27 jours +2

  Shum bukur hallall

 • Ekleon _B
  Ekleon _B Il y a 27 jours +1

  provokejshen😂😂😂no comment

  • Almi Skarra
   Almi Skarra Il y a 27 jours +1

   ashu eshte me , ca prb ka

 • Milano Milano
  Milano Milano Il y a 27 jours +15

  Rrocke thot ai qr ca degjojn kalamajt e prinder me femi 🤦🏽

 • ALB GAMER
  ALB GAMER Il y a 27 jours +1

  Ne ca kanali esht